Vzácný nádherný ametystový květ extra kvalita Brazílie

čistota - stres - sny - klid - ochrana - odvaha

 

TOP estetická drúza brazilského ametystu z klasické a již dávno vytěžené lokality. Tento kus zaujme na první pohled každého kdo má cit a to vynikajícím leskem, jemnou fialovou barvou, ostrými hranami krystalů a skvělou kompozicí velkého počtu krystalů.

Něco obdobného se na trhu objeví jednou za 10 let a zde se jedná o kousek, co byl ukryt ve sbírce těžařů celá desetiletí. Překrásné krystaly ametystu připomínající svým tvarem zkamenělé květiny.

 

Všechno, co pro vás chci, je mír. V bezesných nocích mám energii, která vás usadí do snů. Chráním před negativitou a závislostmi, rozptyluji je. V mé přítomnosti není zatěžko opustit zvyk, který sice působí krátkodobou radost ale z dlouhodobého hlediska škodí. Moje energie přináší do  životů pochopení, moudrost, rozvahu a soucit. Napomáhám soustředění, pomáhám přijímat nové myšlenky, dodávám rozhodnost, rozvíjím intuici, podporuji proměnu záměrů ve skutečnost.

Jsem bránou do moudrosti Vaší duše.

S láskou Váš ametyst.

  

Znamení zvěrokruhu: beran, panna, střelec, kozoroh, ryby

Očista: očista kouřem z vykuřovadla, poté nabijte ve stínu, aby neztratil svou fialovou barvu


 
Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 405
2 990 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…
  • vzácný kus tzv. květu ametystu
  • minerální kámen : ametyst
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 13x12 cm
  • váha kamene : 186 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

 
Doporučujeme přehrát v PC v nejvyšší HD kvalitě - nastavení / kvalita   
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.