Yoni vajíčko z polodrahokamu jadeit žlutý

Ženy po celém světě se stávají držitelkami vesmírného yoni vejce a sdílejí zkušenosti jako:

Hlubší spojení s božskou podstatou ženy - napojení na sebe jako bohyni

Probuzení sexuální energie a energie pro podporu buněčné obnovy - celkové omlazení

Osobní a duchovní růst

Uvolnění emočního traumatu, veškerého stresu a negativní energie za léta nashromážděné v yoni

Zvýšené povědomí o mysli, těle - lepší propojení těchto dvou částí v jednu

Procitlivuje oblasti yoni, díky čemuž se zlepší dosažení orgasmu

Větší kontrola vaginálních svalů

Lepší, milující a zdravý vztah s yoni, sexualitou a celkovou sebeláskou

A mnohem víc...

Yoni vejce jsou vyrobeny z různých drahokamů a krystalů a jsou vyřezány do tvaru vejce, které je symbolem přeměny, znovuzrození, čistoty, stvoření a plodnosti. Velké kosmické vejce také existuje v příbězích stvoření po celém světě a bylo prorokováno, že je prostředkem, ve kterém se bohyně vrátí na zem, aby obnovila rovnováhu.

Tato křišťálová vajíčka se nosí v lůně (yoni) a napumpují vaše děložní centrum mocnou energií.

Duchovní i fyzická energie yoni vajíčka aktivuje vaginální reflexní body, probouzí orgasmickou energii a inspiruje vás k hlubokému spojení s vaší vnitřní bohyní.

Své napojení na vajíčko můžete posílit mnoha způsoby, jako je jeho držení během meditace, spaní s ním pod polštářem, nebo chození s vajíčkem do přírody (kde vajíčko i vy načerpáte novou, zdrojovou energii). Je to zcela na vás!

 

Slovo yoni je sanskrtský termín, který odkazuje na makrokosmos božské ženské energie, stejně jako mikrokosmickou životní sílu odrážející se v děloze - vagíně - vulvě. Kosmické yoni vejce, také známé jako jadeitové, je nástroj, který ženy používají po tisíce let k léčení, probuzení a aktivaci svých děloh.

Tento proces uzdravování dělohy je klíčový, a to nejen pro náš osobní růst jako posvátných žen, ale pro růst a uzdravování celé planety, když se teď posouváme do  nového věku rovnováhy mezi božskou ženskou a božskou mužskou energií.

Yoni praxe je transformační zážitek pro mnoho žen a existuje nespočet fyzických a metafyzických výhod proč vajíčka používat. Obzvláště zajímavá je symbolika kosmického vejce v různých mystických tradicích a to, jak se tato prastará praxe integruje do naší moderní mytologie v rámci znovuobjevení kultu Bohyně ženy.

 

Po obdržení vajíčka doporučujeme provést očistný rituál. Vajíčko můžete vykoupat ve vaší oblíbené bylinné směsi, či ho vykouřit voňavým vykuřovadlem. Po důkladné očistě minerálního vajíčka je dobré pro něj najít útulné místečko k nabití jeho energie, buďto v jemné sluneční záři či za úplňku nebo alespoň svitu měsíce. Poté se myšlenkou spojte se svým yoni vejcem, vytvoříte si s ním speciální pouto a jasně nastavíte svůj záměr, než s ním začnete pracovat vnitřně.

Pro naplnění poslání Yoni egg je potřeba jej zavést do yoni. Ponechá se tam tak dlouho, jak je potřeba - ze začátku pár minut, postupně i několik hodin. Záleží na vás a na vašem pocitu. Jakmile jej máte v sobě, vůbec o něm nebudete vědět. Ale stěny vaší yoni a pánevní svalstvo ano. Můžete tedy normálně fungovat - jít na nákup, do práce, na kafé a nechat Yoni egg ať pracuje na tom, co vaše yoni zrovna potřebuje.S vajíčkem lze provádět celou řadu jednoduchých cviků Yoni jógy pro posílení svalstva pánevního dna.

Základním cvičením s yoni vajíčky je jejich vědomé vtahování pomocí svalů pánevního dna s nádechem dovnitř a následné povolování svalů s výdechem a nechávání vajíčka vyklouznout až k poševnímu vchodu. Toto cvičení můžete provádět vleže, vsedě, na kolenou či vestoje. Existují ovšem celé knihy o cvičení s yoni vajíčky a pokud chcete do celé problematiky proniknout hlouběji, není nic snazšího, než si více informací o yoni vajíčkách, jejich historii ale i různých cvičeních vyhledat na Googlu či YouTube

Jsme tu, abychom vám nabídli podporu kdykoliv během vaší cesty s yoni vajíčkem. Prosím, neváhejte nám poslat e-mail s jakýmikoliv dotazy nebo komentáři. Vždycky se s vámi rádi spojíme.

 

NEPOUŽÍVEJTE YONI VAJÍČKA V DOBĚ TĚHOTENSTVÍ, MENSTRUACE ČI JAKÉHOKOLIV GYNEKOLOGICKÉHO ONEMOCNĚNÍ.NEZAVÁDĚJTE VAJÍČKO POKUD MÁTE NITRODĚLOŽNÍ TĚLÍSKO. NASLOUCHEJTE SVÉMU TĚLU A POUŽÍVEJTE YONI VAJÍČKA JEN V TAKOVÉ MÍŘE, KTERÁ JE VÁM PŘÍJEMNÁ A NAPROSTO KOMFORTNÍ. POKUD S VAJÍČKY ZAČÍNÁTE, NENÍ NUTNÉ COKOLIV USPĚCHAT. CVIČTE S NIMI JEN CHVILKU, POKUD SE BUDETE CÍTIT PŘÍJEMNĚ A BUDE VŠE V POŘÁDKU, PŘÍŠTÍ CVIČENÍ SI MŮŽETE PRODLOUŽIT.


 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 595
590 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Položka byla vyprodána…
Yoni vajíčko z polodrahokamu jadeit žlutý
Běžný produkt

 

 

  • minerální vajíčko z polodrahokamu : jadeit žlutý
  • velikost vajíčka z kamenů: 45x35mm
  • váha kamenného vajíčka: 70-80g
  • zakoupením získáte přesně tento, případně velice podobný vyobrazený kámen
 
diamant_gaia

Naše rada ohledně výběru vašeho Yoni vajíčka? Poslechněte svůj první instinkt a zeptejte se svého lůna, co ono potřebuje. Vaše intuice vás povede zaručeně správným směrem.