Morion - černý křišťál srdce Madagaskar 630g

seberealizace - ochrana - síla - uzemnění

 

Otevírám novou cestu vaším životem, abyste se mohli cítit zdravější, psychicky pohodovější a svobodnější. Sloužím k léčbě závažných duševních poruch. Odbourávám blokády v mysli a v podvědomí. Zbavuji vás nepříjemných myšlenek, úzkostí, ale také různých druhů úchylek. Uklidňuji vás od rozrušení, napětí a utrpení, a tak uvádím tělo do rovnováhy a uklidňuji celý organismus. Zvyšuji vaši odolnost a zvládání stresu. Léčím poruchy centrálního nervového systému a deprese. Povzbuzuji naději, posilňuji imunitu a potlačuji strach. Tím pomáhám vytvořit spokojený život ve štěstí, zdraví a lásce.

Jsem velmi silným ochranným kamenem, a tak poskytuji pomoc při útocích astrálních bytostí a parazitů. Můj majitel tyto útoky mnohem lépe odráží a má zvýšenou obranyschopnost proti ohrožení a nebezpečí. Chráním také váš domov proti elektrosmogu a různým druhům negativního záření.

S láskou a úctou Váš morion!

 

Morion v mnoha ohledech působí podobně jako záhněda, avšak s mnohem větší intenzitou a hloubkou.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh

Očista: opláchněte pod proudem vlažné vody, nebo vložte do misky s vodou přes noc, poté nabijte na nepřímém slunci co nejdéle, nejlépe na křišťálu

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4797
2 890 Kč
Morion - černý křišťál srdce Madagaskar 630g
  • minerální kámen : morion
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh
  • velikost kamene : 10x9 cm
  • váha kamene : 630 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny který má magický a luxusní vzhled 
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Filtrovat dle barvy: Hnědá
Název minerálu: Záhněda
Zdarma minerální dáreček: Ano