Zebra jaspis free form Madagaskar 824g

štěstí - krása - ochrana - zdraví - léčení

Z mého vzhledu můžete cítit proudění mořských vln ze severozápadního Madagaskaru a má energie pochází z valících se přílivů a mořské pěny.

Naučím vás zpracovat emocionální trauma a řídit rytmus svého vnitřního moře. Podporuji dobré mentální a emocionální stavy, uvádím do rovnováhy city a mysl, odstraňuji deprese, učím vás žít v souladu s přírodou. Jsem kamenem zdraví, mám silné léčivé účinky, podporuji uzdravovací procesy těla, léčím zažívací trakt a vylučovací orgány, odstraňuji toxiny z těla, hojím záněty, podporuji nervový a imunitní systém, buněčnou regeneraci a obnovu organismu - hlavně při nejrůznějších nádorech. Přináším pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizacích.

Pokud jste v mé přítomnosti při aktu lásky, prodlužuji vaší sexuální rozkoš. Zvyšuji vaše organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuji představivost a proměnuji myšlenky v činy.

S láskou váš jaspis.

 

Znamení zvěrokruhu: beran, rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář a ryby

Očista: pod proudem vlažné vody nebo kouřem z vykuřovadla, nabití ve stínu, krátce, nebo na měsíčním světle

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Skladem (1 ks)
Kód: 4618
2 890 Kč –10 % 2 590 Kč
Kategorie: Drahé kameny
Název minerálu: Jaspis
Zdarma minerální dáreček: Ano
Zebra jaspis free form Madagaskar 824g
Akce
2 890 Kč –10 %

 

  • minerální kámen : jaspis zebra
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení :
    beran, rak, panna, váhy, štír, kozoroh, vodnář a ryby
  • kamene : 13x8 cm
  • váha kamene : 824 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: