Minerál polodrahokam kyanit Brazílie 104g

sebevyjádření - duševní očista - zdraví - harmonie

 Se mnou se skvěle naladíte na meditaci. Přináším klid a vyrovnanost a funguji jako výkonný vysílač a zesilovač vysokofrekvenčních energií, čímž podněcuji duševní schopnosti společně s intuicí. Nabízím spojení s duchovním průvodcem a vyvolávám soucit. Dokáži uzemňovat duchovní vibrace, což navozuje stav duchovní integrity a dospělosti. Umožňuji vyvolání vzpomínek na sny a přináším léčivé snění. 

Opravdu rychle slaďuji čakry s vyšším tělem. Čistím jim cestu a meridiány. Obnovuji čchi hmotného těla a jeho orgánů. Během léčení, po pročištění a transformaci, stabilizuji geomagnetické pole. Jelikož v sobě neudržuji nic negativního, nevyžaduji ani čištění. 

Na duševní úrovni vedu své majitele k tomu, aby říkali pravdu. Odbourávám strach a bloky. Tím, že otevírám krční čakru, povzbuzuji  k sebevyjádření a komunikaci. Odstraňuji nevědomost a otevírám poznání duchovní a duševní pravdy.

Pronikám všemi zmatky a odbourávám bloky, iluze, strach, zklamání a stres. Zvyšuji schopnost logického a přímočarého myšlení. 

V duchovní sféře napomáhám oprostit se od představy o neodvratném osudu a neúprosně působící karmě. Ukazuji, jakou roli může člověk sehrát ve vytváření procesu příčin a následků nutných k tomu, aby minulost zůstala v náležité rovnováze. Usnadňuje přivedení éterického těla zpět do fyzického světa a přeladění mysli na vyšší frekvence.

S láskou a úctou Váš kyanit. 

 

Znamení zvěrokruhu: střelec, vodnář, blíženci, ryby

Očista: nepoužívejte vodu k očistě, kyanit ji nemá rád, jak už bylo zmíněno - očistu nepotřebuje, ale pokud to cítíte, očišťujte myšlenkou nebo vykuřovadly, nabíjejte na nepřímém slunečním světle (ve stínu) a v blízkosti zelených rostlin (životodárná energie přírody)

 

Vzhledem k tomu, že je tvrdost kyanitu velmi kolísavá, což je přírodní rarita (pohybuje se na Mohsově stupnici tvrdosti od měkčí až po tvrdou ...v příčném směru je to + - 5,5 a v podélném směru 7) tak buďte jemní a šetrní při manipulaci. 

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.8.2022
Kód: 474
690 Kč –29 % 490 Kč
Minerál polodrahokam kyanit Brazílie 104g
Minerál polodrahokam kyanit Brazílie 104g
690 Kč –29 %
  • minerální kámen : kyanit
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene : 8x5 cm
  • váha kamene : 104 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Doplňkové parametry

Kategorie: Drúzy a geody
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Kyanit

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení