Polodrahokam kyanit drúza Brazílie 66g

 sebevyjádření - duševní očista - zdraví - harmonie

 Se mnou se skvěle naladíte na meditaci. Přináším klid a vyrovnanost a funguji jako výkonný vysílač a zesilovač vysokofrekvenčních energií, čímž podněcuji duševní schopnosti společně s intuicí. Nabízím spojení s duchovním průvodcem a vyvolávám soucit. Dokáži uzemňovat duchovní vibrace, což navozuje stav duchovní integrity a dospělosti. Umožňuji vyvolání vzpomínek na sny a přináším léčivé snění. 

Opravdu rychle slaďuji čakry s vyšším tělem. Čistím jim cestu a meridiány. Obnovuji čchi hmotného těla a jeho orgánů. Během léčení, po pročištění a transformaci, stabilizuji geomagnetické pole. Jelikož v sobě neudržuji nic negativního, nevyžaduji ani čištění. 

Na duševní úrovni vedu své majitele k tomu, aby říkali pravdu. Odbourávám strach a bloky. Tím, že otevírám krční čakru, povzbuzuji  k sebevyjádření a komunikaci. Odstraňuji nevědomost a otevírám poznání duchovní a duševní pravdy.

Pronikám všemi zmatky a odbourávám bloky, iluze, strach, zklamání a stres. Zvyšuji schopnost logického a přímočarého myšlení. 

V duchovní sféře napomáhám oprostit se od představy o neodvratném osudu a neúprosně působící karmě. Ukazuji, jakou roli může člověk sehrát ve vytváření procesu příčin a následků nutných k tomu, aby minulost zůstala v náležité rovnováze. Usnadňuje přivedení éterického těla zpět do fyzického světa a přeladění mysli na vyšší frekvence.

S láskou a úctou Váš kyanit. 

 

Nádherný velký kus kyanitu vysoké kvality ve tvaru křídel, který je propojený s bytostmi modrého paprsku jako Blue Avian, Sírius, Plejády, Arkturiáni, kteří s námi pracují a pomáhají nám na naší cestě a v komunikaci s vyšší sférou, u mnoho lidí jsou jejich novými průvodci.

Kyanit je krystalem Nové Doby. Tento krystal pomáhá v určitém ukotvení na Zemi, pro rozpomenutí, proč jsme tady v tento čas a jaký máme na Zemi úkol. Nalazuje a pomáhá v přirozené komunikaci s dalšími vesmírnými bytostmi, nalazení se na světelný jazyk, nyní nastala ta správná doba nechat vše projevovat skrz naše hrdlo nahlas. To, co donedávna nebylo ještě otevřené, spalo a čekalo, je nyní aktivováno a otevíráno, sdíleno, předáváno.

 

Znamení zvěrokruhu: střelec, vodnář, blíženci, ryby

Očista: nepoužívejte vodu k očistě, kyanit ji nemá rád, jak už bylo zmíněno - očistu nepotřebuje, ale pokud to cítíte, očišťujte myšlenkou nebo vykuřovadly, nabíjejte na nepřímém slunečním světle (ve stínu) a v blízkosti zelených rostlin (životodárná energie přírody)

 

Vzhledem k tomu, že je tvrdost kyanitu velmi kolísavá, což je přírodní rarita (pohybuje se na Mohsově stupnici tvrdosti od měkčí až po tvrdou ...v příčném směru je to + - 5,5 a v podélném směru 7) tak buďte jemní a šetrní při manipulaci.

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 7250
620 Kč
Polodrahokam kyanit drúza Brazílie 66g
  • minerální kámen : kyanit
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene : 13x3 cm
  • váha kamene : 66 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Doplňkové parametry

Kategorie: Drúzy a geody
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Kyanit
Položka byla vyprodána…