Intimní minerální klenoty

Spoléháte se na vibrátor při dosahování orgasmu? Zjišťujete, že je čím dál těžší vyvrcholit? Možná je na čase podívat se na spojení s vaší yoni jiným způsobem. Křišťálové falusy jsou 100% přírodní „hůlky“ rozkoše vyrobené z různých krystalů. I když mají tvar tradičního robertka, křišťálové falusy nabízejí celou řadu jedinečných výhod. 

Pomáhají ženám cítit hlubší napojení na jejich yoni 

Podpora a lečení v průběhu ženského cyklu

Snížení chronického napětí pánevního dna 

Posilují pevné spojení s ženskou energií

Použití interně i externě 

100% přírodní na rozdíl od běžných dild

Schopnost pomoci vyčistit různé čakry, v závislosti na krystalu, který si vyberete 

Zvětšují sexuální energii a prohlubují orgasmus díky spojení s přírodní vibrací krystalů

Skvělé pro masáž celého těla nebo léčebné masážní rituály

Zastoupení mužského principu v rituálech

Naše minerální yoni krystaly jsou neuvěřitelně luxusní nástroje pro vlastní potěšení, ručně vyráběné tak, aby stimulovaly vaginální erotogenní zóny a rozšiřovaly váš orgasmický zážitek, ale také dodávaly hluboké vnitřní hojení díky vlastnostem krásných krystalů, které pečlivě a osobně vybíráme. 

Jedná se o hlubokou a ozdravnou praxi, kterou si každá můžeme dát. Spojení se svým mužským principem, léčení a očista od všech nánosů přímo v yoni. Znovu napojení na mužnou sílu, odvahu a sebevědomí, zároveň ukotvení a posílení hluboké ženské moudrosti. Pravý orgasmus při kterém se dostáváme do nejhlubší vrstvy našeho těla, kde hmota přestává existovat, kde jsou jen vlny energie. Hranice přestávají existovat a nastává sladké spojení s prapůvodní zdrojovou energií. 

Před použitím je dobré do krystalu vložit záměr. Držte krystal v rukou, zhluboka a rozvážně se nadechněte a spojte se s tím, co právě vaše srdce pociťuje. Dovolte si spojit se s vibracemi vašeho falusu, při rozhodování, na co se zaměřit (odpuštění, sebepřijetí, , uvědomění si své mužské polarity, pročištění napětí, prohloubení orgasmu atd.). Záměr vložený do krystalu se bude propisovat do jemnohmotných těl, při aktivní spolupráci s fyzickým tělem. 

 

     

Falus Křišťál

pro více informací klikněte zde

 

Falus Růženín

pro více informací klikněte zde

 

Falus Lapis lazuli

pro více informací klikněte zde

 

Falus Obsidián

pro více informací klikněte zde

 

 

 

Použití křišťálového robertka: 

  • Vytvořte si místo, hnízdečko pro potěšení, nastavením bezpečného prostoru s oblíbenou hudbou, osvětlením, svíčkami, vůněmi, polštáři, přikrývkami, voděodolným povlečením a vším, co vás baví 
  • Zahřejte si křišťálové dildo pomocí teplé vody, nebo si předem dopřejte horkou koupel nebo sprchu 
  • Použijte svůj oblíbený lubrikant nebo olej 
  • Zapojte hluboký dech, zvuk a pohyb k odstranění napětí
  • Použití krystalového dilda je vynikající způsob, jak zmírnit jakoukoli bolest a zvýšit pocity slasti
  • Dejte si na čas a ujistěte se, že je celé vaše tělo zahřáté a uvolněné
  • Nastavte svůj záměr (vděčnost, pouštění, zavření kapitoly, otevření se novému vztahu) před vstupem do yoni požádejte o souhlas 
  • Zpomalte, jemně vložte falus a používejte ho intuitivně a nechte yoni vést svůj pohyb, tlak a tempo Experimentujte s různými pohyby a aplikujte různou úroveň tlaku, když prozkoumáváte a propojujete se se svou yoni (stimulovat váš klitoris manuálně při interním používání hůlky je úžasné kombo pro potěšení!) 
  • Dovolte, aby se pocity rozkoše rozšířily po celém těle 
  • Vyčistěte si hůlku teplou vodou a jemným mýdlem