Drahý kámen obsidián koule Mexiko 6cm

sebevědomí - ochrana - uzemnění 

 Moje síla nemá hranice a omezení. Díky tomu účinkuji mimořádně rychle a s obrovskou silou.

Jsem silně ochranný kámen vytvářející štít proti všemu negativnímu. Pohlcuji negativní energii z okolního prostředí a ve chvílích, kdy je to třeba, dokáži posilovat svého nositele. Přináším pomoc vysoce citlivým lidem. Dokáži zablokovat duševní útoky a odstraňuji negativní duchovní vlivy. Zavedu vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynesu na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Pomáhám oprostit se od vnějších vlivů, můžu prolomit všechny blokády, aktivuji logické myšlení.
 Váš obsidián.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, štír, kozoroh

Očista: pod tekoucí vodou, zmrazením (na 60 - 120 min. do mrazáku), černé obsidiány se nabíjí na sluníčku, jemnější obsidiány (mahagonový, sněhová vločka) se nabíjí jemnější cestou, tj. třením (měkkou látkou, např. flanel), na křišťálu, nebo na měsíčním světle

 Vzhledem k tomu, že obsidián má extrémní schopnost odsávat z okolí vše negativní, je nezbytné kámen často čistit (umýt pod tekoucí vodou).

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4489
960 Kč
Drahý kámen obsidián koule Mexiko 6cm

 

  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : obsidián
  • původ polodrahokamu : Mexiko
  • velikost kamene : 6 cm
  • váha kamene : cca 280 g
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení kozoroh, lev, váhy, štír
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. 



Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné koule
Filtrovat dle barvy: Černá
Název minerálu: Obsidián
Položka byla vyprodána…