Morion broušená vzácná koule extra Madagaskar 117g

silná ochrana - zbavení úzkostí a deprese - naděje - harmonie - rovnováha

Zničím vše staré a pro vás již nepotřebné, ať už se jedná o nemoci, vztahy, nebo prostředí a věci. 

Otevírám novou cestu vaším životem, abyste se mohli cítit zdravější, psychicky pohodovější a svobodnější. Sloužím k léčbě závažných duševních poruch. Odbourávám blokády v mysli a v podvědomí. Zbavuji vás nepříjemných myšlenek, úzkostí, ale také různých druhů úchylek. Uklidňuji vás od rozrušení, napětí a utrpení, a tak uvádím tělo do rovnováhy a uklidňuji celý organismus. Zvyšuji vaši odolnost a zvládání stresu. Léčím poruchy centrálního nervového systému a deprese. Povzbuzuji naději, posilňuji imunitu a potlačuji strach. Tím pomáhám vytvořit spokojený život ve štěstí, zdraví a lásce.

Jsem velmi silným ochranným kamenem, a tak poskytuji pomoc při útocích astrálních bytostí a parazitů. Můj majitel tyto útoky mnohem lépe odráží a má zvýšenou obranyschopnost proti ohrožení a nebezpečí. Chráním také váš domov proti elektrosmogu a různým druhům negativního záření.

S láskou a úctou Váš morion!

 

Morion v mnoha ohledech působí podobně jako záhněda, avšak s mnohem větší intenzitou a hloubkou.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, býk, střelec

Očista: morion čistíme velmi důkladně, protože na sebe nabaluje mnohem více negativní energie a blokád, než ostatní kameny, necháme jej alespoň 24 hodin v misce s vodou, kterou měníme, a pak jej ještě omýváme proudem vlažné vody,  nabíjíme ho po dva dny (nejlépe na drůze křišťálu), během dne ve stínu a v noci při úplňku

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4649
1 390 Kč
Morion broušená vzácná koule extra Madagaskar 117g

 

  • minerální kámen : morion
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení:
  • průměr kamene : 4 cm
  • váha kamene : 117 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Doplňkové parametry

Kategorie: Kamenné koule
Filtrovat dle barvy: Černá
Položka byla vyprodána…