Drahý kámen apofylit krystal Indie

sebejistota - pravda - univerzální láska - pochopení - jedinečnost 

Jsem kamenem pravdy.

Dovoluji vám úkázat pravdivou stránku sama sebe celému světu, bez ostychu. Se mnou budete více sebou. Napomohu vám užívat si pocitů jedinečnosti, výjmečnosti a originality. Každý v sobě máme střípky Boha, celku, vesmíru. Probudím ve vás tuto jedinečnou a jen vám vlastní unikátnost. Vnáším do života univerzální lásku. Pomáhám při rozhodování v těžkých situacích, sladím potřeby duše a těla do jednoty. Udržuji pevné spojení se spirituálním světem zatímco současně umožním, abyste se ve svém fyzickém těle cítili příjemně. Pomáhám při cestách mimo tělo a jasnovidných pozorováních. Díky propojení se záznamy akaši usnadňuji cesty do minulých životů. Pomáhám překonávat zlost, obavy a strach. Rozpouštím starosti a umožňuji tolerovat nejistotu. Uklidním a uzemním vašeho ducha. 

Rád vám pomohu pocítit vlastní unikátnost a jedinečnost, se mnou budete SEBEvědomí.

Váš apofylit.

 

Znamení zvěrokruhu: beran, blíženec, váhy, kozoroh

Očista: po důkladné očistě ve slané vodě ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce, popřípadě na měsíčním světle

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6319
330 Kč
Drahý kámen apofylit krystal Indie
  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : apofylit
  • původ polodrahokamu : Indie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, blíženec, váhy, kozoroh
  • velikost kamene : cca 2x2 cm
  • váha kamene : 5-6 g
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Apofylit
Zdarma minerální dáreček: Ano