Smaragd sbírkový krystal Ural AAA 6g

láska - peníze - ochrana - mentální síly - léčení

 Jsem od nepaměti ctěn jako nejcennější drahokam. Patřím k apoštolským kamenům, cituje se o mne v bibli, byl jsem součástí kultovních předmětů a nemohl jsem chybět ani v korunovačních a církevních klenotech.

Probouzím ve vašem srdci nadsmyslovou lásku, prohlubuji váš soucit se vším utrpením kolem, nechám vás vnitřně rozkvétat. Posiluji vaši paměť a podporuji intelekt, tiším stres, splín a trýznivé stavy deprese. Položte mne na srdeční čakru neutralizuji negativní síly, posiluji je a omlazuji. Vyrovnávám nepravidelný krevní tlak, zmírňuji epileptické záchvaty, léčím dnu a revmatismus. Pokud použijete vodu, kde jsem byl umístěn, vyhladím vám díky ní vrásky, osvěžím stárnoucí zrak. Jsem kamenem úspěšné lásky, přivádím ji do vašeho života, přivolávám věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuji v rovnováze, přináším přátelství, uklidňuji city a zajišťuji fyzickou i duševní rovnováhu, spojuji vás s přírodou, která pomáhá, pokud s ní jednáme v souladu, posiluji paměť, zvyšuji vnímavost, ovlivňuji vědomou i podvědomou mysl, uděluji veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Jsem též silným ochranným kamenem, během spánku zadržuji noční záření. V podnikání zajišťuji dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení veřejného povědomí o firmě.

Váš smaragd!

 

Znamení zvěrokruhu: býk, rak, lev


Očista: Smaragd je velmi choulostivý minerál, který na sebe bere každé napětí, tedy i negativní vibrace našeho organismu. Je-li z nás vycházející energie silná, prudká a negativní, a není-li smaragd pečlivě a pravidelně čištěn, není ji schopen již do sebe absorbovat. Dostává pukliny a nakonec se může stát, že pukne, že v pravém slova smyslu exploduje. Proto je třeba smaragd po každém použití pečlivě čistit vlažnou vodoz a nepřepínat jeho síly. Nečistit ultrazvukem nebo parou, nevystavovat jej prudkých výkyvům teplot a nabíjet jej jen krátce na nepřímém slunci.

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4587
3 390 Kč
Smaragd sbírkový krystal Ural AAA 6g

 

  • vzácný kámen smaragd krystal
  • původ polodrahokamu : Ural
  • váha kamene : 6 g
  • velikost kamene : 26x16 mm
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Smaragd
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení