Dendritický opál tromlovaný Turecko 140g

ochrana - sebevědomí - vášeň

 Jsem citlivý kámen s jemnými vibracemi. Zpřístupňuji kosmické vědomí a probouzím duševní a mystické vize. Napomáhám k objevení a projevení skutečného já svého majitele. Umožňuji správné pochopení vlastní ceny a pomůži vám porozumět svým možnostem. Vnáším do života světlo a spontánní rozhodování. Povzbuzuji umělecké sklony. V citovém životě jsem odedávna spojován s láskou a vášní, s touhou a erotikou. Jsem kamenem pokušení, zesiluji city a uvolňuji zábrany. Posiluji vůli k životu. Léčím Parkinsonovu nemoc, infekce a horečky. Čistím krev a ledviny. Reguluji hladinu inzulinu, pomáhám při porodu a odstraňuji premenstruační syndrom. 

Jako kámen ochrany poskytuji  úžasný štít, který absorbuje negativní myšlenky a energie jiných lidí. 

 S láskou Váš opál.

 

Znamení zvěrokruhu: býk, vodnář ryby

Očista:  čistíme jej co nejčastěji pod proudem polovlažné vody a necháváme nabíjet buď na denním slunci mimo dosah přímých slunečních paprsků, nejlépe časně zrána, nebo za jasné noci při úplňku

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6290
1 990 Kč
Dendritický opál tromlovaný Turecko 140g
  • minerální kámen : dendritický opál
  • velikost kamene : 7x5 cm
  • váha kamene : 140 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Název minerálu: Opál
Položka byla vyprodána…