Křišťál broušený - lodolit 23g

síla - ochrana - meditace - harmonie - léčení

Očistěte si mysl. Dám vám věci jasně najevo, mým darem je trpělivost a soustředění. Podívejte se na věci z nové pozitivní perspektivy, osvobozeni od špatných úsudků. Povzbuzuji vaší psychiku, pomáhám k sebezdokonalení, harmonizuji a odstraňuji nahromaděné bloky. Silně zesiluji pozitivní energie a ty negativní umím pohltit. Jsem univerzální a nejúčinější krystal na světě. 

Rád vám pomohu pročistit špatné emocionální nánosy.

Váš křišťál.

 

Lodolit

Lodolit neboli Fantomový křemen je ve skutečnosti jedním z nejúchvatnějších typů křemene. V podstatě se celý jiný svět tvoří uvnitř většího křemenného krystalu. Můžete vidět například jasné vymezení jiného dokončeného krystalu nebo si všimnout několika krystalů uvnitř sebe navzájem, připomínajících buď podvodní svět nebo pohádkový les.

Lodolit je silný emocionální léčitel, který člověku ulevuje a pomáhá poučit se z traumat minulých životů a/nebo dětství. Proto je tak moc užitečný při odbourávání opakujících se vzorců.

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh, vodnář

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6379
160 Kč
Křišťál broušený - lodolit 23g
  • minerální kámen : křišťál
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení lev, kozoroh, vodnář
  • velikost kamene : 3,5x2,5 cm
  • váha kamene : 23 g
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Bílá
Název minerálu: Křišťál
Zdarma minerální dáreček: Ano