Polodrahokam auralit kapka Brazílie

Auralit vznikl asi před 1,2 miliardami let. Bylo zjištěno, že meteorické dopady během této doby vynesly na povrch vzácné kovové rudy, které se nakonec rozpustily a byly začleněny do struktury rostoucího ametystového krystalu.

Auralit se skládá převážně z ametystu a citrínu ale může obsahovat i spoustu dalších minerálů, jako je například limonit, titanit, pyrit, sfalerit, měď, platinu, hematit, železo, zlato, rutil, nikl, epidot, magnetit, chalkopyrit, rutil, bornit, nebo stříbro.

Vzhledem k obrovskému množství prvků a minerálů nalezených v auralitu, působí jako most k Božství a má otevřený kanál k vyšším duchovním říším a zápisům kvantového pole. Pomáhá lépe channelovat s našimi průvodci a anděly. Jestliže pracujete na svém osobním a duchovním rozvoji s auralitem, postupně dostáváte své myšlenky pod kontrolu a máte velkou šanci, stát se úspěšným channelerem.

Auralit pomáhá vzpomenout si na minulé životy, a na s tím spojenou karmu, pomáhá uvolnit staré karmické vzorce. Auralit usnadňuje hlubokou meditaci. Přináší vnitřní zaměření, které nám pomáhá napojit se do nejvyšších říší a zaměřuje našeho ducha na hojnost, která je přítomna kolem nás. 

Podržte Auralit u korunní čakry a srdeční čakry, vytvoříte tak mocný tok energie. Je dobré být při práci s tímto krystalem zcela uzemněn. 

U nás lze monetárně zakoupit drúzy auralitu s červenou čepičkou nebo vyleštěné špičky různých velikostí a brusů. Všechny jsou zakoupeny u mého dodavatele z Brazílie. Tam je tento kámen často nazýván Red-Capped Ametrine. 

Kombinace všech minerálů obsažených v jednotlivých kusech, nádherně vynikne pokud si je podsvítíte baterkou. 

Auralit je unikátní a velmi vzácný krystal hlavně díky velkému množství obsažených minerálů a duchovním vlastnostem. 

 

 

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6838
550 Kč
Polodrahokam auralit kapka Brazílie

 

  • 1ks náhodný výběr z fotografie
  • minerální kámen : auralit
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • velikost kamene : cca 2-3 cm
  • váha kamene : cca 1-2 g

     

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…