Polodrahokam chryzokol, shattuckit, malachit 957g

motivace - sebevědomí - klid - harmonie - očista čaker

Jsem kamenem klidu, neboť pomáhám tišit emoce, poskytuji sílu rozvážnosti, pozvedám moudrost a hojím bolesti srdce. Zároveň přitahuji lásku, upevňuji vztahy, a na úrovni srdeční čakry zvyšuji schopnost milovat. Mám také očistný vliv a vyháním veškeré negativní energie. Pomáhám při meditacích, zlepšuji komunikaci, ale také rozpoznám, kdy je lepší mlčet.   Mám blahodárný účinek na vztahy, které se mou zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Působím blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi. Dodávám novou energii čakrám a napomáhám osobnímu spojení s vyšším božským světem. Z čakry solar plexu odstraňuji negativní emoce (například pocit viny) a měním destruktivní citové naprogramování osobnosti v pravý opak. Na úrovni srdeční čakry hojím bolesti srdce a zvyšuji schopnost milovat. V oblasti krku zlepšuji komunikaci, ale současně pomáhám rozpoznat, kdy je lepší mlčet. Ve třetím oku otevírám schopnost duševního vidění. Na duševní úrovni posiluji vnitřní klid a vyrovnanost. Projevuji se rovněž prospěšně rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí. Zvyšuji osobní sílu a podněcuji projevy tvůrčích schopností. Pomáhám překonávat různé fobie, potlačuji negativní naladění a dodávám motivaci všem, kdo jí mají nedostatek.

Váš chryzokol.

 

Schattuckit - Poměrně vzácný, nádherně zbarvený kámen, složený z chryzokolu, kupritu, limonitu a azuritu, je svým zabarvením a charakterem ozdobou každé sbírky. Vzácný kámen shattuckit dle lidových tradic vyzařuje velmi jemnou ochrannou energii, přináší jasné vize a učí odpovědnosti. Udává se, že shatttuckit je vysoce vibrační duchovní kámen, který umožňuje kontakt s nejryzejším čistým zdrojem energie, vyzařuje velmi jemnou, mírumilovnou a ochrannou energii. Traduje se, že umožňuje odpoutat od svého majitele všechny připojené entity a že je kamenem ryzí pravdy, komunikace a intuice.

Malachit - nám pomáhá v pochopení paralelních světů a realit. Pokud se vám stává, že se probudíte a neví kde nyní jste, neboť sny jsou živější, než realita, tento krystal bude kotvou, která vám ukáže tento čas a prostor a oddělí ty další, aby vrstvy byly pochopeny a nezasahovaly do běžného fungování. Malachit nás bude učit Uzemňovat se, abychom byly v dokonalém propojení s Matkou Zemí a veškeré duchovní poznání a energie stahovali do těla. Pokud pracujete a máte rádi zahradu, stromy, lesy, květiny, tento krystal vám pomůže otevřít tyto energie úplně z jiné podstaty

 

Znamení zvěrokruhu: býk, vodnář, blíženci, váhy, střelec, lev, panna

Očista: je to velmi citlivý kámen a tak nemá rád přímé sluneční světlo, po očistě vlažnou vodou (spíše chladnější) jej vystavíme nepřímému slunci, je velmi citlivý na pot a různou kosmetiku

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4405
5 890 Kč –53 % 2 790 Kč
Polodrahokam chryzokol, shattuckit, malachit 957g
Polodrahokam chryzokol, shattuckit, malachit 957g
5 890 Kč –53 %
  • Vzácný kámen - spojení 3 různých kamenů 
  • minerální kámen : chryzokol, malachit, shattuckit
  • minerální kámen podle znamení štír, býk a váhy
  • původ polodrahokamu: Kongo
  • velikost kamene : 15x9 cm
  • váha kamene : 957 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický a jedinečný kámen
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Chryzokol, Malachit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…