Polodrahokam chryzokol, shattuckit, malachit 957g

motivace - sebevědomí - klid - harmonie - očista čaker

Jsem kamenem klidu, neboť pomáhám tišit emoce, poskytuji sílu rozvážnosti, pozvedám moudrost a hojím bolesti srdce. Zároveň přitahuji lásku, upevňuji vztahy, a na úrovni srdeční čakry zvyšuji schopnost milovat. Mám také očistný vliv a vyháním veškeré negativní energie. Pomáhám při meditacích, zlepšuji komunikaci, ale také rozpoznám, kdy je lepší mlčet.   Mám blahodárný účinek na vztahy, které se mou zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Působím blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi. Dodávám novou energii čakrám a napomáhám osobnímu spojení s vyšším božským světem. Z čakry solar plexu odstraňuji negativní emoce (například pocit viny) a měním destruktivní citové naprogramování osobnosti v pravý opak. Na úrovni srdeční čakry hojím bolesti srdce a zvyšuji schopnost milovat. V oblasti krku zlepšuji komunikaci, ale současně pomáhám rozpoznat, kdy je lepší mlčet. Ve třetím oku otevírám schopnost duševního vidění. Na duševní úrovni posiluji vnitřní klid a vyrovnanost. Projevuji se rovněž prospěšně rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí. Zvyšuji osobní sílu a podněcuji projevy tvůrčích schopností. Pomáhám překonávat různé fobie, potlačuji negativní naladění a dodávám motivaci všem, kdo jí mají nedostatek.

Váš chryzokol.

 

Schattuckit - Poměrně vzácný, nádherně zbarvený kámen, složený z chryzokolu, kupritu, limonitu a azuritu, je svým zabarvením a charakterem ozdobou každé sbírky. Vzácný kámen shattuckit dle lidových tradic vyzařuje velmi jemnou ochrannou energii, přináší jasné vize a učí odpovědnosti. Udává se, že shatttuckit je vysoce vibrační duchovní kámen, který umožňuje kontakt s nejryzejším čistým zdrojem energie, vyzařuje velmi jemnou, mírumilovnou a ochrannou energii. Traduje se, že umožňuje odpoutat od svého majitele všechny připojené entity a že je kamenem ryzí pravdy, komunikace a intuice.

Malachit - nám pomáhá v pochopení paralelních světů a realit. Pokud se vám stává, že se probudíte a neví kde nyní jste, neboť sny jsou živější, než realita, tento krystal bude kotvou, která vám ukáže tento čas a prostor a oddělí ty další, aby vrstvy byly pochopeny a nezasahovaly do běžného fungování. Malachit nás bude učit Uzemňovat se, abychom byly v dokonalém propojení s Matkou Zemí a veškeré duchovní poznání a energie stahovali do těla. Pokud pracujete a máte rádi zahradu, stromy, lesy, květiny, tento krystal vám pomůže otevřít tyto energie úplně z jiné podstaty

 

Znamení zvěrokruhu: býk, vodnář, blíženci, váhy, střelec, lev, panna

Očista: je to velmi citlivý kámen a tak nemá rád přímé sluneční světlo, po očistě vlažnou vodou (spíše chladnější) jej vystavíme nepřímému slunci, je velmi citlivý na pot a různou kosmetiku

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4405
5 890 Kč –53 % 2 790 Kč
Polodrahokam chryzokol, shattuckit, malachit 957g
Polodrahokam chryzokol, shattuckit, malachit 957g
5 890 Kč –53 %
  • Vzácný kámen - spojení 3 různých kamenů 
  • minerální kámen : chryzokol, malachit, shattuckit
  • minerální kámen podle znamení štír, býk a váhy
  • původ polodrahokamu: Kongo
  • velikost kamene : 15x9 cm
  • váha kamene : 957 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický a jedinečný kámen
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Chryzokol, Malachit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení