Rubín a fuchsit srdce tromlované Indie

odvaha - síla - bohatství - minulé životy - sebevědomí

 Rubín

Po staletí mne nazývají králem drahokamů. Svým nositelům dávám sílu lva, nebojácnost orla a moudrost hada. Ten, kdo mne nosí, prožije život plný míru a materiální hojnosti.

Má výrazná červeno růžová barva podněcuje sexuální touhu, proto jsou mi připisovány afrodiziakální účinky. V lidském srdci probouzím lásku a napomáhám ke šťastným manželstvím. Jsem kamenem bohatství i ochrany. Vytvářím štít proti všem druhům útoků. Zaháním strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuji klidný spánek bez nočních můr. Zlepšuji motivaci, směruji k realistickým cílům, vybízím vás vydat se za svým štěstím, zastavuji zlost a negativní energie a přeměňuji je v pravý opak. Dodávám odvahu, navozuji pozitivní stav mysli a pomáhám tvrději čelit útokům během hádek a názorových střetů. Se mnou si navýšíte svou živoucí energii pozitivně a tvořivě. Ať už v přírodní nebo ve formě broušených drahokamů, jsem velmi silný a musím být používán s čistým záměrem.

Co se týče fyzických účinků, napomáhám všude tam, kde je zapotřebí krve, a správnému fungování oběhové soustavy. Pomáhám vyrovnávat krevní tlak a potlačuji menstruační bolesti. Čistím lymfatický systém a slinivku břišní, chráním před vznikem kožních chorob a léčím je.

Váš rubín. 

 

 Kámen rubín spadá do mineralogické skupiny korundu, jejichž nádherná červená barva je ovlivněna stopovými prvky chromu. Blízkými příbuznými rubínů z této skupiny jsou například safíry, jejichž barva je však ovlivněna různými příměsi jiných prvků. Rubínu si lidstvo váží nejen kvůli jeho překrásným odstínům, ale také díky jeho tvrdosti a pevnosti. Nejvzácnější rubíny barvy holubí krve mohou dokonce svou cenou převyšovat hodnotu některých stejně velkých diamantů.

  Znamení zvěrokruhu: rak, štír, beran, lev

 

Fuchsit 

Dokáži potlačovat tendence k obětování se a pomáhám vám překonávat závislosti. Předávám vám informace o využití rostlin pro léčbu a holistické léčení. Napomáhám vám porozumět vztahům s ostatními lidmi. V duchovní rovině se dotýkám problému závislosti přetrvávající z minulých životů až do současnosti. Jsem úzce spjat se základními otázkami života. Předávám schopnost nenechat se zlomit traumatem nebo citovým vypětím. Nesu v sobě nepodmíněnou lásku s racionálním postojem, kdy dokážete říct: „Už víckrát ne."  Nabídnu vaší duši stejně jako duši druhého možnost, aby se vydala po své vlastní, unikátní cestě.  

Váš fuchsit.

Znamení zvěrokruhu: vodnář

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Můžeme doručit do:
5.3.2021
Skladem (2 ks)
Kód: 810
790 Kč
Kategorie: Leštěné kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano

 

  • 1ks přírodní kámen tromlovaný do tvaru srdce
  • velikost : cca 4 cm
  • váha kamene : cca 18-25 g
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.