Smaragd polodrahokam broušený Brazílie AAA

láska - peníze - ochrana - mentální síly - léčení

 Jsem od nepaměti ctěn jako nejcennější drahokam. Patřím k apoštolským kamenům, cituje se o mne v bibli, byl jsem součástí kultovních předmětů a nemohl jsem chybět ani v korunovačních a církevních klenotech.

Probouzím ve vašem srdci nadsmyslovou lásku, prohlubuji váš soucit se vším utrpením kolem, nechám vás vnitřně rozkvétat. Posiluji vaši paměť a podporuji intelekt, tiším stres, splín a trýznivé stavy deprese. Položte mne na srdeční čakru neutralizuji negativní síly, posiluji je a omlazuji. Vyrovnávám nepravidelný krevní tlak, zmírňuji epileptické záchvaty, léčím dnu a revmatismus. Pokud použijete vodu, kde jsem byl umístěn, vyhladím vám díky ní vrásky, osvěžím stárnoucí zrak. Jsem kamenem úspěšné lásky, přivádím ji do vašeho života, přivolávám věrnost a štěstí, partnerské vztahy udržuji v rovnováze, přináším přátelství, uklidňuji city a zajišťuji fyzickou i duševní rovnováhu, spojuji vás s přírodou, která pomáhá, pokud s ní jednáme v souladu, posiluji paměť, zvyšuji vnímavost, ovlivňuji vědomou i podvědomou mysl, uděluji veškeré vědění minulosti, současnosti a budoucnosti. Jsem též silným ochranným kamenem, během spánku zadržuji noční záření. V podnikání zajišťuji dobré obchody, podporu odbytu a zvýšení veřejného povědomí o firmě.

Váš smaragd!

 

Znamení zvěrokruhu: býk, rak, lev


Očista: Smaragd je velmi choulostivý minerál, který na sebe bere každé napětí, tedy i negativní vibrace našeho organismu. Je-li z nás vycházející energie silná, prudká a negativní, a není-li smaragd pečlivě a pravidelně čištěn, není ji schopen již do sebe absorbovat. Dostává pukliny a nakonec se může stát, že pukne, že v pravém slova smyslu exploduje. Proto je třeba smaragd po každém použití pečlivě čistit vlažnou vodoz a nepřepínat jeho síly. Nečistit ultrazvukem nebo parou, nevystavovat jej prudkých výkyvům teplot a nabíjet jej jen krátce na nepřímém slunci.

 

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1177
460 Kč
Smaragd polodrahokam broušený Brazílie AAA

 

  • 1ks nádhodný výběr
  • vzácný kámen smaragd
  • původ polodrahokamu : Brazílie
  • váha kamene : cca 3 g
  • velikost kamene : cca 2cm
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštěné kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Smaragd