Výběr krystalů a minerálů, co pomohou zahnat stres a deprese

Nechte proudit pozitivní energii z minerálů do vaší duše.


Náš výběr 5 kamenů, vám pomůže odstranit negativní vjemy spolu s duševním napětím a nastolit duševní rovnováhu a vyrovnanost.


Achát nazývaný též „kámen smíchu“. Je spojen s oslavami slunce a tance a přináší radost těm, kdo ho nosí. Je kamenem podpory a povzbuzení pro myšlenky a optimismus.

Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor. Blahodárně působí při chronickém únavovém syndromu. Přináší klid a vyrovnanost, nastoluje vnitřní harmonii, která pozitivně ovlivňuje imunitní systém.

Křišťál působí jako energetický posilovač, čistič, harmonizující a léčivý kámen, a v neposlední řadě jako ochranný kámen proti negativním vlivům z okolí. Zdravotně nejúčinnější síla křišťálu je ovšem v jeho schopnosti tišit neuralgické bolesti. Pomáhá při nevolnosti, závratích, bolestech hlavy, migréně.

Ametyst působí především proti bolestem všeho druhu ve fyzické, citové i duševní oblasti. Ovlivňuje zejména poruchy způsobené duševním přepětím a stresem. Pomáhá při neurózách všeho druhu a při bolestech hlavy a migréně.

Amazonit podporuje vitalitu a rovnováhu v našem každodenním životě. Lidem, kteří podléhají stresu, pomáhá amazonit položen na čakře čela. Obecně se doporučuje ke zklidnění nervů i při emotivních poruchách.


Tento set je vhodné mít při sobě pro chvíle relaxace, uvolnění napětí, tlumení úzkosti, potlačení stresu a obav.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 27
340 Kč
Výběr krystalů a minerálů, co pomohou zahnat stres a deprese

 

Spolu s krystaly obdržíte zdarma krásný pytlíček s nápisem v barvě růžového zlata. Popisek s účinky kamenů je také přibalen do balíčku.

Krásný a roztomilý dáreček, který potěší všechny milovníky přírody a pozitivní energie.