Polodrahokam malachit phoenix špice obelisk 8cm

sebevědomí - očista duše - úspěch

Vrstvu po vrstvě vás prohlédnu, pomůži vám vyléčit šrámy na srdci, což vám následně zvedne sebevědomí a umožní se přestat skrývat za masky. Najednou zjistíte, že nemáte problém mluvit svou vlastní pravdu, nestydíte se za svou jedinečnost a za to, že vaše cesta je jiná, než od vás ostatní očekávají. Se mnou, ve vašem poli, dokážete rozlišit, co jste vy, a co ne. Dokážete vnímat, které věci jste si jen přivlastnili, protože vás někdo přesvědčil, že to tak je správně. A dokážete rozlišit, jaký poklad se ve vašem nitru skrývá. A navíc vše, co vám odkryji nelze nežít, nelze se vrátit zpět a lhát sobě do kapsy. Doslova a do písmene vás přinutím měnit vaše chování podle toho, jak se postupně rozšiřuje vaše vědomí.

Jsem mimořádně všestranný léčivý kámen. Zvlášť užitečný jsem při potlačování křečí (včetně menstruačních). Usnadňuji porod: někdy se mi říká kámen porodní báby. Rezonuji s ženskými pohlavními orgány a léčím pohlavní nerovnováhu. Uvádím do souladu DNA a buněčnou strukturu. Zlepšuji činnost imunitního systému. Podporuji odbourávání jedovatých látek v játrech, snižuji okyselování tkání. Pokud mě budete nosit kolem pasu, léčím cukrovku.

Váš malachit.

 

Malachit nám pomáhá v pochopení paralelních světů a realit. Pokud se vám stává, že se probudíte a neví kde nyní jste, neboť sny jsou živější, než realita, tento krystal bude kotvou, která vám ukáže tento čas a prostor a oddělí ty další, aby vrstvy byly pochopeny a nezasahovaly do běžného fungování. Malachit nás bude učit Uzemňovat se, abychom byly v dokonalém propojení s Matkou Zemí a veškeré duchovní poznání a energie stahovali do těla. Pokud pracujete a máte rádi zahradu, stromy, lesy, květiny, tento krystal vám pomůže otevřít tyto energie úplně z jiné podstaty


Znamení zvěrokruhu: štír, býk, váhy

Očista: malachit nemá rád vodu a špatně reaguje i na sůl, lze čistit zmrazením (na 60-120 min. do mrazáku), v zemi, nebo pomocí hematitu, nabíjení na měsíčním světle (malachit nemá rád přímé slunce) nebo na nabitém křišťálu

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4442
890 Kč –22 % 690 Kč
Polodrahokam malachit phoenix špice obelisk 8cm
Polodrahokam green phoenig špice obelisk 8cm
890 Kč –22 %

 

  • LIMITOVANÁ SADA 3 KS SKLADEM
  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : green phoenix
  • velikost : cca 8 cm
  • každý nerost je jedinečný a nelze zaručit naprostou autenticitu barev a tvaru
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Obelisky
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Malachit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…