Amazonit surový Brazílie 52g

 úspěch - klid - intuice - škodlivé záření - komunikace

Se mnou budete jednat vždy v míru a lásce.

Jsem jemný a uklidňující kámen, zmírňuji strach a pomáhám vám vidět obě strany problému. O choulostivých záležitostech se těžko mluví, má energie vám pomůže najít správná slova pro sdělení vašich myšlenek z vyšší perspektivy. Díky mým tyrkysovým odstínům se naladíte na harmonii, pocit bezpečí a rovnováhu. Jsem nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používám se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhám svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň. Harmonizuji srdeční čakru a čakru hrdla, používám se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnávám mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti. Jsem velmi silným talismanem prosperity. Tradičně mne používaly mnohé kultury, např. v Egyptě, Indii, Mezopotámii, kde jsem byl populárním amuletem, stejně jako dekorativním kamenem pro fasády budov.

Nastávajícím maminkách pomáhám při kontrakcích a bolestivém dlouhotrvajícím porodu. V oblasti zátylku tlumím bolesti hlavy a migrény. V centru hrdla, zvláště u dětí, podporuji řeč a výraznost projevu. Dále reguluji látkovou přeměnu a harmonizuji činnost hypofýzy, brzlíku a vegetativního nervového systému.

S láskou Váš amazonit.

 


Znamení zvěrokruhu: vodnář

Očista: vzhledem k citlivosti k prudkým změnám teploty jej čistíme vlažnou vodou a nabíjíme na nepřímém slunci

  Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4468
590 Kč
Amazonit surový Brazílie 52g

 

  • minerální kámen : amazonit
  • velikost :  6,5x3,5 cm
  • váha kamene : 52 g
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Amazonit
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení