Luxusní polodrahokam Demantoid granát Madagaskar 28g

láska - sexuální energie - kundalini 

Povzbuzuji lásku a oddanost. Udržuji v rovnováze sexuální touhu a dokáži napravit citovou disharmonii. Podněcuji a kontroluji nárůst energie kundalini přičemž současně zvyšuji i sexuální potenci. Jsem kamenem podporující pevné vztahy a zájem o druhého.

Velmi užitečný jsem ve chvílích krizí. Prospívám zejména v situacích, z nichž zdánlivě není východiska. Právě tak posloužím ve chvílích, kdy se život roztříští na kusy nebo se promění v nekonečnou řadu traumat. Dodávám sílu, podněcuji aktivitu a posiluji pud sebezáchovy - především tím, že dodávám odvahu a vnáším naději do zdánlivě beznadějných situací. Pod mým vlivem se krize mění v jednoznačné výzvy.

S láskou démantoid.

 

Zelený demantoid je vzácná a velmi cenná forma granátu (nejcennější ze všech granátů). Je zbarven do odstínů zelené, má vytečnou brilanci (oheň) a disperzí se vyrovná diamantu, bohužel je ale poměrně měkký. Má velmi omezenou dostupnost - je vzácný a většina materiálu se těží ve velmi malých velikostech, nízké čistotě a se silným, nežádoucím žlutým tónem barvy. Původní ložiska byly v Rusku, a kameny z této lokality obsahují téměř vždy inkluze azbestu. Větší fasetované kameny, které mají brilantní lesk a oheň jsou extrémně vzácné a jsou velmi hodnotné. K této skutečnosti přispívá i fakt, že velká část fasetovatelného materiálu je v surovém stavu zkoupena sběrateli minerálů.


Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1162
13 600 Kč
Luxusní polodrahokam Demantoid granát Madagaskar 28g
  • minerální kámen : demantoid granát
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení
  • velikost kamene : 38x35 mm
  • váha kamene : 28 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Granát
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…