Luxusní polodrahokam rubelit verdelit surový Madagaskar 1,11kg

energie - klid - léčení - radost - obchod - peníze - láska

 Jsem v mnoha ohledech jedinečný kámen, nemám nikdy nepříznivý účinek, působím ve prospěch svého majitele a přináším mu radost, pohlcuji negativní vibrace, odstraňuji stres, zlost, strach, jsem ochranným šamanským kamenem. Propojuji, čistím a harmonizuji čakry, odstraňuji bloky z aury, udržuji v rovnováze mužskou a ženskou energii. Napomáhám pochopení sebe sama i druhých, zvyšuji sebedůvěru, nezávislost a pomáhám získat nadhled nad rozčilujícími situacemi.

Přináším vitální energii, která posiluje srdce, krevní oběh i pohlavní orgány. Posiluji funkci sleziny a jater, čistím krev. Můj vliv není zanedbatelný ani při léčení ženských potíží či poruch, jako je neplodnost, menstruační nepravidelnost a období přechodu. Mírním bolesti hemoroidů, pomáhám při náhlé nevolnosti, aktivuji imunitní systém a schopnost odolávat infekčním nákazám.  

Váš rubelit.

 

Rubelit neboli červený turmalín je krystalem, který je propojený s láskou - jedná se o sbírkový kousek. Pomáhá nám bezpodmínečně otevřít své srdce a neuzavírat se na základě předchozích zkušeností a bolestí z předchozích vztahů, ale otevřít se opět lásce a důvěře druhým.

Učí nás projevovat své city, nestydět se za svou jemnost a citlivost, pomáhá nám nacházet vhodná slova, abychom uměli vyjádřit lásku a slova chválí, či poděkování, zároveň se naučili říkat v čistotě i to, co nás trápí nebo bolí. Pomáhá v přijetí sebe sama, práci se sebeláskou, učí nás překonávat stydlivost za své tělo a svou přirozenou sexualitu. Krystal vybízí, aby veškeré pochyby, smutky, pocit samoty, nenaplněné lásky nebo strach z oddělení byl očistěn. Zároveň nás učí klidu a pokoře, že každý má svůj čas, což je vhodný krystal pro dvojpaprsky a duchovní partnery, aby se sladili ve fyzické realitě a zároveň plně respektovat čas a rozhodnutí toho druhého - např. pokud jeden z dvojplamenů není připraven a potřebuje čas. V dlouhodobém vztahu pomáhá, aby v lásce partneři nebyli pasivní a nebrali vše jako samozřejmost, ale aby si znovu plně vážili sami sebe, cítili k sobě lásku, úctu i vášeň. 

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, štír, rak, váhy

Očista: čistíme krátce pod proudem vlažné vody, nebo ve sklenici vody společně s křišťálem, přes noc, všechny odrůdy rubelitu můžeme nabíjet na přímém slunci  

  

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Prodáno - podobný na dotaz
Kód: 1086
19 900 Kč
Luxusní polodrahokam rubelit verdelit surový Madagaskar 1,11kg

 

  • minerální kámen : rubelit 
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení: kozoroh, štír, rak, váhy 
  • původ polodrahokamu : Madagaskar
  • velikost kamene 15x10 cm
  • váha polodrahokamu : 1,11 kg
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.