Minerál český vltavín surový jižní Čechy sbírkový 1,4g

štěstí - hojnost - plodnost

Jsem velice vzácný kámen, vznikl jsem dopadem meteoritu na Zemi. Mé jméno je odvozeno od řeky Vltavy, v jejímž okolí je možné mne nalézt.

Umožňuji komunikaci s vyššími silami. Jsem kamenem štěstí, hojnosti a plodnosti. Mám schopnost zbavit člověka tíživých myšlenek, které jej v nitru zatěžují. Chráním před nepřátelským prostředím a vyzařuji pozitivní energii. Jsem velmi vhodný pro věštectví a meditace. Díky mně můžeme nahlédnout do budoucnosti nebo se vracet do minulosti. Jsem inspirativním kamenem a rozvíjím tvořivost. Odedávna jsem používán pro amulety přinášející plodnost a štěstí. Mám aktivující vliv na jiné krystaly, což znamená, že je dokáži podněcovat k vyšším vibracím. Traduje se, že se mnou můžete cestovat v čase. Do minulosti, pro pochopení toho, co se děje a získání duchovní moudrosti. Do budoucnosti pak pro nahlédnutí na důsledky nynějších činů.

Podporuji empatii a soucit. 

S láskou Váš vltavín.

 

Vltavín je tajemný, ryze český drahokam. V historii byl považován za skleněné meteority, slzy prolévané kometami či úlomek Měsíce, který dopadl na Zem. Jeho speciální vlastnosti, původ opředený tajemstvím a velmi úzce lokalizovaný výskyt jeho nalezišť z něj dělají světový unikát.

Pokud toužíte po kameni, který neprocestoval půl světa, po kameni, který je „náš“, ale granáty vás neoslovují, je vltavín ten pravý drahokam právě pro vás.

 

Znamení zvěrokruhu: blíženci

Očista: oplachujeme ve vlažné vodě, nečistit solí, vltavíny necháváme nabít na mírném slunci a nebo v noci za přibývání měsíce či za úplňku

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 643
1 890 Kč
Minerál český vltavín surový jižní Čechy sbírkový 1,4g

 

 

  • minerální kámen : vltavín 
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení:   
  • původ polodrahokamu : jižní Čechy
  • velikost kamene: 20x11 mm
  • váha polodrahokamu :  1,4 g
  • zakoupením získáte přesně tento vyobrazený kámen
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Zelená
Název minerálu: Vltavín