Polodrahokam ametrín surový Bolívie 3cm

kreativita - sebevědomí - rovnováha - klid - očištění

 Ve mně se spojila záře a klid; Dokáži probudit vaše vnitřní světlo, které vás bude navádět po správné cestě. Jsem přírodní kombinací ametystu a citrínu. Toto spojení je tak čisté a silné, že mi dovoluje používat k léčení vašeho ducha ty nejvyšší vibrační schopnosti obou dvou krystalů. 

Sjednocuji mužskou a ženskou energii, to je těchto Nových dobách aktuální téma k řešení. Pomůže vám to zbavit se starých myšlenkových vzorců, které vás brzdí v seberozvoji. 

Jakožto kámen mimořádně nabitý energií podněcuji tvůrčí schopnosti a zvyšuji schopnost rozhodovat o vlastním životě. 

Pronikám až ke kořenům problémů. Moje silná očistná moc odstraňuje z aury vše negativní a z těla všechno jedovaté. Mimořádně účinně čistím krev a zdroj energie, který přispívá k regeneraci fyzického těla a posiluje imunitní systém. Blahodárně působím na vegetativní nervový systém a fyzické dospívání. Stabilizuji DNA a napomáhám okysličování těla.

To vše pro vás - s láskou ametrín!

 

Jedná se tu o jeden jediný minerál - křemen, do kterého se přimísily atomy železa. Na naší planetě existuje jen jedno jediné velké naleziště, ve kterém si příroda dovolila malý žertík a vyrobila dvoubarevné krystaly. Důl, ve kterém se tyto drahokamy těží, se jmenuje Anahi a nachází se v Bolívii. 

Zdá se to být až neuvěřitelné, ale před sebou máte skutečný drahokam. Jedna jeho polovina je zlatavě žlutá a druhá je purpurově fialová - a přesto je to přírodní nebarvený kámen.

 

Znamení zvěrokruhu: ryba, blíženec, váhy

Očista: ametrín čistíme stejně jako ostatní křemenné druhy, pod proudem vody, nebo přes noc v misce, poměrně dobře snáší přímé slunce ale doporučujeme raději stinné místo

Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4521
220 Kč
Polodrahokam ametrín surový Bolívie 3cm

 

  • 1ks minerální kámen : ametrín
  • původ polodrahokamu : Bolívie
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : cca 2,5-3,5 cm
  • váha kamene : cca 8-12 g

     

 
diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Všechny naše vzácné kameny a krystaly pochází od českého dodavatele, s kterým máme přátelský, osobní vztah. Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.   Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Fialová
Název minerálu: Ametyst
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení