Polodrahokam kobaltokalcit drúza Kongo 93g AAA

láska - sebeláska - radost ze života - sebehodnota

Vaše slunce v zamračeném dni - jsem tu, abych vám pomohl najít vaše vnitřní teplo, vnitřní plamen lásky. Jsem maják pozitivity, který vás povede správným směrem, chci vám pomoci v hledání čisté sebelásky. Dovolte mi, abych vám pomohl odstranit stres a spěch z vašeho života,  sloužím jako neustálá připomínka, že jste „DOST“. Jsem malá jiskra štěstí a lásky pokaždé, když mne vezmete do ruky. Jsem naladěn na růžový plamen čisté a bezpodmínečné lásky. Symbolizuji lásku v její plné podstatě. Přináším soucit a odpuštění. Spojuji srdce s myslí. Pomohu najít životní cíl a vaše vrozené schopnosti. Harmonizuji intelekt a emoce uvádím do rovnováhy. Léčím a odstraňuji emoční blokády, smutek, pocity osamělosti a zlomená srdce. Uklidňuji prudké city. Učím vás sebelásce a lásce k bližním. Podporuji spokojenost se životem.

S láskou váš kobaltokalcit.

 

Znamení zvěrokruhu: kozoroh, vodnář, ryby

Očista: čistíme kouřem z vykuřovadla, poté nabíjíme v polostínu či v měsíčním světle


Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1062
1 490 Kč
Polodrahokam kobaltokalcit drúza Kongo 93g AAA
  • minerální kámen : kobaltokalcit
  • původ polodrahokamu : Kongo
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení beran, panna, střelec, kozoroh, ryby
  • velikost kamene : 7x5 cm
  • váha kamene : 93 g
  • zakoupením získáte přesně tento identický jedinečný minerál
  • na pohled krásný kus horniny s dutinou posetou krystaly drahých kamenů, které vytvařejí velice magický a luxusní vzhled 
  • geody i drúzy patří k větším kamenům, které ozvláštní každé místo a naplní ho tajemnou aurou

   
diamant_gaia  

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči. Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Zdarma minerální dáreček: Ano