Set 6ks akvamarín a kunzit Pákistán 9g

 

Akvamarín

odvaha - klid - očištění - stres - strach


Jsem kamenem mořské bohyně.

Ponořte se do mé modré oázy klidu a relaxace. Když se naladíte na mé vibrace a dovolíte mi, abych prostoupil celé vaše energetické pole, dodám vašemu vnímání průzračnou jasnost. Náležím vodnímu elementu, tudíž v sobě nesu sílu tohoto živlu. Dokáži vyčistit, vyjasnit emoce, pomůži vám plynule a jasně se vyjadřovat a zároveň být empatičtí. Když si budete chtít s někým promluvit v lásce a harmonii, vezměte si mne do kapsy. Když vás čeká emočně vypjatá situace, ve které nechcete vybouchnout jako sopka, pomůži udržet energie ve vyladěné frekvenci. Vzpomeňte si na mě, když se topíte v síle svých emocích, máte chuť ničit – ať druhé, či sebe samého. Dodám vám potřebný nadhled, abyste viděli, co je třeba. Dodám vám rozvahu, abyste ve slabé chvilce nezbourali to, co má zůstat stát. Dodám vám přijetí toho, co prožíváte, aby to mohl odnést tok času. Budu vám dělat společnost při meditaci, ve které pomůžu jemně a laskavě rozvinout vaše čakry do překrásných květin, které září do světa svou krásu a voní vůní tak omamnou, že si tento stavu budete chtít navždy udržet. Chyťte mne za ruku, když kolem zuří bouře, a i když víte, že vše je v pořádku a pro vaše dobro, stejně vás pohlcuje strach ze změny.

Otevřu vaše vědomí tomu, co přichází a vy budete moci pustit to, co má odejít. Napojte se na mne, když potřebujete otevřít oči i srdce novým možnostem. Rozšířím vaše vědomí, pomůžu vám překročit hranice mysli, posílím vaší důvěru ve své vnitřní smysli, abyste mohli vyrůst a přijmout nové výzvy.

S láskou váš akvamarín. 

Znamení zvěrokruhu: vodnář, ryby, váhy, blíženci

 Očista: po důkladné očistě vodou ho pokládáme na již nabitý křišťál, umístěný mimo dosah přímých slunečních paprsků, nemáme-li křišťál po ruce, nabíjíme kámen na denním světle, bez přímého dosahu slunce

 

Kunzit

bezpodmínečná láska - sebeláska - vyšší já - meditace

Otevírám lidská srdce energiím lásky – lásce k sobě, ostatním, k lidstvu, rostlinám, zvířatům, a především k Zemi - Gaie. Tyto energie dokáží naplnit tělo i mysl pocity celistvosti a štěstí. Mám uklidňující účinky vůči stresu a dokáži rozptýlit negativitu. Podporuji sebevědomí, obnovuji důvěru a přináším velkou empatii vůči ostatním. Jsem velmi silným duchovním kamenem, přináším klid, relaxaci a uzemnění. Umožňuji hlubokou meditaci, otvírám srdeční čakru a vedu vás k pokoře. Pomáhám svobodně se vyjádřit, pročišťuji staré emoce, zlepšuji náladu v obdobích citových problémů a depresí. Navracím nevinnost těm, kteří museli příliš rychle dospět.

Spojuji vás s vaší nejčistší podstatou. V meditacích usnadňuji napojení na vyšší já a pomáhám vnímat situace jasně a z otevřeného srdce. Probouzím ve vás nejčistší formu lásky a tím pomáhám takovou lásku přitahovat i ve vnějším světě. 

Jsem minerál bohatý na lithium (ne náhodou se užívá jako lék na deprese) a tak mezi mé účinky patří i to, že vás otevírám radosti. Tato radost ovšem vyvěrá z vás samých, není nikde mimo vás. Mám svou vnitřní krystalickou strukturou, dokáži chránit a hýčkat to, co v sobě máte, takže nic z venku vám nedodávám, jen zesiluji to, co ve vás je.

S láskou a úctou Váš kunzit. 

Znamení zvěrokruhu: býk, váhy, ryby, rak

Očista a nabíjení:  čistíme pod tekoucí vlažnou vodou po dobu několika minut, nabíjíme několik hodin na přímém slunci

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6965
490 Kč
Set 6ks akvamarín a kunzit Pákistán 9g

 

 

  • Set 6ks dle fotografie
  • minerální kámen : akvamarín a kunzit
  • původ kamene : Pákistán
  • velikost kamene : cca 1,5 cm (1ks)
  • váha kamenů : 9 g (celkem)
  • zakoupením získáte tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Surové kameny
Filtrovat dle barvy: Modrá
Název minerálu: Akvamarín
Zdarma minerální dáreček: Ano
Položka byla vyprodána…