Karneol broušené srdce Madagaskar 4cm

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Kód: 4601
450 Kč
Karneol broušené srdce Madagaskar 4cm
 

 

  • 1ks náhodný výběr
  • minerální kámen : karneol
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení :
  • velikost kamene :  cca 3,5-4 cm
  • váha kamene : cca 25 g
 
  diamant_gaia

Každý kus kamene je originál, tak jak ho vidíte na fotce, tak ho i zakoupíte. Jelikož nelze sehnat identický kus minerálu, po vyprodání se již stejný nenaskladní. Pokud vás daný kousek chytil za srdce a vaše intuice vám napovídá, že je to on, ten pravý, neváhejte s nákupem.

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme se, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

Každý minerální kámen je vybírán přímo námi osobně, s citem pro detail, za pomoci naší intuice a vhledu. S láskou a  pochopením velkého přesahu kamenů, je předáváme přímo Vám.

Drahé kameny mají silné energetické účinky a mohou nám být nápomocny v cestě za zdravím. Nutno však podotknout, že nenahrazují lékařskou péči.Doplňkové parametry

Kategorie: Srdíčka
Filtrovat dle barvy: Červená
Název minerálu: Karneol
Zdarma minerální dáreček: Ano