Minerál pyrit srdce Peru 391g

ochrana - peníze - štěstí - věštění

Jsem ideálním kamenem pro léčení s rychlým účinkem. Chráním na všech úrovních, zejména proti infekčním chorobám, úrazům a jiným nebezpečím. Učím diplomatickému jednání, zvyšuji příliv nových myšlenek, pomáhám při plánování, harmonizuji citovou nerovnováhu. Zvyšuji sebedůvěru a pomáhá lidem v podřízeném postavení uvědomit si vlastní cenu. Ulevuji při úzkosti, zklamání a melancholii. Dodávám tělu energii a také všemu kolem sebe. Jsem vhodný při duševní práci.

S láskou a úctou Váš pyrit!

 

Znamení zvěrokruhu: lev, kozoroh

Očista: Pyrit, stejně jako ostatní kameny, potřebuje pravidelnou péči. Pyrit se dá velmi snadno očistit ve vodě, ve které se rozpustí trochu mořské soli.

I nabíjení pyritu je poměrně jednoduché. Stačí ho na pár hodin umístit na sluneční nebo měsíční světlo. Po takové očistě se dá pyrit opět účinně použít.

 

Jméno pyrit pochází z Řeckého pyr nebo pyros, což znamená “oheň“ pro svou schopnost vytvářet jiskry, když jsou jeho kousky připevněny k sobě nebo k tvrdému povrchu. Indiánské kmeny v Americe si vysoce cenily pyritu jako léčivého kamene kouzel a leštili ho do zrcadel, do kterých hleděli a ze kterých věštili. Kousek pyritu umístěného doma nebo na pracovišti energetizuje oblast kolem sebe a tím navyšuje vitalitu. Překonává intelektuální nevolnost z přepracovanosti a únavy nervového systému stimulací toku krve do mozku, navyšujíce mentální jasnost, zaměření a paměť Pyrit inspiruje kreativitu v umění, matematice, vědě, architektuře a mnoha disciplínách, hlavně těch, které rozeznávají dokonalost a harmonickou symetrii přírody a vesmíru. Rozdmýchává kvality ambice, závazku a vytrvalosti a je také ideálním kamenem pro studenty. Na pracovišti podporuje pyrit vedoucí schopnosti a je spojencem pro manažery a ty, kteří pracují na povýšení pracovní pozice. Pyrit posiluje ochranné a asertivní mužské energie jak u mužů, tak u žen. Podporuje ženskou sebehodnotu a pomáhá překlenout tendence posluhování a snižování se. U mužů ukotvuje pocit sebejistoty v mužnosti a podporuje entusiastické vyjádření mužského erotismu. 

 

 Více o tom, jak drahé kameny energeticky očistit, se dočtete zde  favicon_diamant

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 6358
1 990 Kč
Minerál pyrit srdce Peru 391g

 

  • minerální kámen : pyrit extra kvalita
  • jedná se o léčivé kameny podle znamení  
  • původ polodrahokamu : Peru
  • velikost kamene: 8x7 cm
  • váha polodrahokamu : 391 g
  • zakoupením získáte přesně tento vyobrazený minerál
 
diamant_gaia

Všechny minerály a drahé kameny mají svou vnitřní krystalovou mřížku, podle které jsou v nich uspořádané molekuly. Proto vybíráme převážně krystaly v neopracované formě, věříme, že jejich energie jimi v této podobě proudí nejsilněji. Broušené kameny jsou broušeny mistrovsky. Mistr brusič dodržuje toky energií i lom světla a vybrousí tak mistrovský kousek, který v sobě nese stejnou, původní energii kamene. 

Zaručujeme vám, že krystaly rozzáří váš domov, nabijí ho teplem, láskou a pozitivní energií.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Srdíčka
Filtrovat dle barvy: Zlatá
Název minerálu: Pyrit