Agarwood - vonné tyčinky

podpora - relax - meditace

Vyrobeno z agarového dřeva a řady léčivých bylin a koření vybraných tak, aby doplňovaly jeho bohatou vůni. Jeho vůně je dřevitá, ale tak neobvyklé jsou tóny ovoce a jemných květů s tóny vanilky a pižma. Tato směs vytváří jemnou, hřejivou vůni ideální pro relaxaci za chladných večerů, jógu nebo meditaci.

Ruční výroba.

 

Vonné tyčinky Agarwood jsou vyrobeny z 31 léčivých bylin, včetně agarového dřeva, sbíraných v himálajské oblasti. Obsahují pryskyřičnaté dřevo ze stromu Aquilaria, tropického stále zeleného stromu. Vytváří hřejivou, dřevitou a sladkou vůni, která vás přenese do duchovní říše.

Agarwood podporuje duchovní rozvoj a uzemnění. Toto tradiční vykuřovadlo se běžně používá ke zmírnění stresu a napětí a podporuje každodenní rituály. Agarwood je mystické kadidlo, které se používá k meditaci, odemykání podvědomí a vyvažování energie. Agarwood osvěžuje mysl i tělo, zahání špatnou energii a zmírňuje únavu. Současně navozuje bdělost, uvolňuje úzkost a navozuje pocit síly a míru.

Balení obsahuje cca 18 vonných tyčinek.

POUŽITÍ: Držte tyčinku v mírném úhlu a zapalte ji, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Položte na nehořlavý povrch.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte kužely bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. 

 

Skladem (3 ks)
Kód: 4781
390 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: