Dračí krev – vykuřovací svazek

očista - životabudič - ochrana

Kafrovitě kořeněná vůně se sladkým podtónem. Vytváří smyslnou a afrodiziakální atmosféru. Povzbuzuje mužský princip.

Dračí krev pochází ze stromu Dračince. Červená pryskyřice, kterou tento strom vydává se od starověku používá jako barvivo, lék a kadidlo. Dokáže zintenzivnit účinek jakékoli jiné byliny a tím vytváří unikátní posvátnou atmosféru.

Vykuřovací svazek je tvořen bílou šalvějí napuštěnou v pryskyřici Dračí krve. Vykuřování bílou šalvějí osvěží vzduch a přináší úlevu při nachlazení, rýmě a nemocech dýchacích cest. Jedná se o jednu z nejposvátnějších bylin, tradičně používaná pro očistné a ochranné rituály. Používá se k potlačení negativní energie.

POUŽITÍ: Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál.

Výška svazku asi 10 cm

Šalvěj i eukalypt jsou sbírány ručně, aby nebylo ovlivněno přirozené prostředí rostliny.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1071
330 Kč
Dračí krev – vykuřovací svazek
  • výška svazku asi 10 cm