Kadidlo - vykuřovací ajurvédské provázky

zklidnění - rovnováha - rituál

Svěží, sladce dřevitá a posvátná vůně.

Kadidlo je nejoblíbenější, nejtradičnější a nejznámější vykuřovadlo. Působí ohromně očistně, jak na duchovní i fyzické úrovni, má také silné dezinfekční účinky. Navozuje pocit zbožnosti, čistoty a klidu. Má největší souvislost s duchovními praktikami. Posiluje vůli, sebevědomí a odhodlání. Tato uklidňující vůně se často používá k relaxaci, cvičení jógy a meditaci.

Cedrové dřevo je přírodní vonná směs tvořená z bylin sklizených v himálajské oblasti, aromatického koření a aromatické kůry stromů, zamotná do Lokta, tradičního nepálského ručně vyráběného papíru. Lokta je tvořena z vláknité vnitřní kůry vavřínů. A vyrábí se pouze v údolí Káthmándú a Janakpur v Nepálu podle starodávných tradičních receptů. 

POUŽITÍ:  Jeden nebo více provázků zavěste na drátěné očko stojánku. Zapalte, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Provázek můžete položit také na misku.

Balíček obsahuje cca 35-40 provázků. Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte provázky bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Nepoužívejte během těhotenství.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1144
330 Kč
Kadidlo - vykuřovací ajurvédské provázky
  • balíček obsahuje cca 45-50 provázků