Kopál – vykuřovací svazek

očistný - propojující - meditativní

Pryskyřičnatá hřejivá vůně se silně kořeněnými tóny posiluje vnitřní sílu a aktivuje samoléčivé schopnosti. Vhodné i pro úlevu při potížích dýchacích cest.

Kopál je tradiční vykuřovadlo původních obyvatel Latinské Ameriky, nesměl chybět při žádném náboženském, magickém či léčebném obřadu. Jedná se o strom, který produkuje pryskyřici, která se také používá pro vykuřovací rituály.

Kopál odstraňuje mentální i fyzické blokády z těla, podporuje čistou mysl, pomáhá otevírat se na duchovní úrovni, povznáší intuici. Je skvělým nástrojem pro meditaci, pomáhá dosáhnout rovnováhy a míru při odstraňování energetických blokád z vašeho těla.

POUŽITÍ: Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál.

Výška svazku asi 13 cm

Kopál je sbírán ručně, aby nebylo ovlivněno přirozené prostředí rostliny.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. 

 

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1073
220 Kč
Kopál – vykuřovací svazek
  • výška svazku asi 13 cm