Patchouli - vonné kužely

 energie - balanc - soustředění

Vůně Pačuli je hluboká, sladká, pižmová, dřevitá a kořeněná.

Díky relaxačnímu účinku lze pačuli použít ke zklidnění nervů a vyvážení mysli a těla.

Balení obsahuje 25 vonných kuželů.

 

Vyrobeno ze směsi Pačuli, vybraných přírodních bylin a koření. Vůně Pačuli je hluboká, sladká, pižmová, dřevitá a kořeněná. Ideální pro chladné dny a útulné večery doma.

Díky relaxačnímu účinku lze pačuli použít ke zklidnění nervů a vyvážení mysli a těla. Je známo, že přináší dobrou energii, pozitivní vibrace a často se používá v rituálech a projevech souvisejících s penězi a prosperitou.

Jako jedna z nejzákladnějších a nejmocnějších vůní na Zemi nabízí Pačuli různé duchovní využití. Používá se k uzemnění a duchovní práci, díky své schopnosti vyrovnávat, obnovovat a regenerovat. Toto vykuřovadlo krásně navozuje náladu, ideální pro meditaci nebo k dosažení soustředění, klidu a naladění s vyšší energií.

Ručně vyrobeno v Nepálu dle starodávných tradičních receptů.

Kadidlo je netoxické a zcela přírodní.

Balení obsahuje 25 vonných kuželů.

POUŽITÍ: Držte kužel v mírném úhlu a zapalte jej, nechte aby se oheň rozhořel a poté ihned sfoukněte a nechte pouze doutnat. Položte na nehořlavý povrch.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte kužely bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající provázky na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí.

 

Skladem (2 ks)
Kód: 4780
490 Kč
Kategorie: Vykuřovadla

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: