Šalvěj bílá – velký vykuřovací svazek

očista- ochrana - rovnováha

Nezaměnitelná, kořeněná a osvěžující vůně s výbornými pročišťující účinky.

Jedno z nejznámějších a nejčastěji používaných vykuřovadel pro očistu prostoru od negativní energie. Je skvělým nástrojem k prohloubení meditace nebo jógy. Pomáhá vyrovnávat vibrace přijaté z prostředí a neutralizuje negativní energii. Má také výborné dezinfekční, antibakteriální a antivirotické účinky.

Šalvěj bílá je považována za jednu z nejposvátnějších severoamerických bylin. Tamní Indiáni jí přisuzují mnohé léčivé schopnosti a používali u mnohých rituálů. Očišťuje osoby, prostor, ale také předměty. Bílá šalvěj patří mezi nejaromatičtější bylinu z rodiny šalvějí. Její vůně očišťuje duši od negací, podporuje paměť a pomáhá s hledáním té pravé životní cesty. Ulevuje při únavě, pocitu vyčerpání, depresi a pozitivně ovlivňuje náladu.

POUŽITÍ: Smotek zapalte, jakmile se objeví plamen, tak jej sfoukněte, aby bylinky pouze doutnaly. Svazek držte v ruce, očištěte prostor a dejte pozor, aby vám doutnající částečky nespadly a nezpůsobily požár. Pokud chcete s vykuřováním přestat, odstřihnete doutnající část například nad keramičkou ručičkou, kterou najdete na našem eshopu, nebo jinou nádobou určenou k vykuřování a nechte ji dohořet. Svazek můžete udusit také zapíchnutím do misky s pískem, nebo jej dejte do zavařovací sklenice a zavřete. Zbytek smotku si můžete nechat na další rituál.

Výška svazku asi 22 cm

Šalvěj je sbírána ručně, aby nebylo ovlivněno přirozené prostředí rostliny.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy nenechávejte svazek bez dozoru během hoření nebo doutnání. Nepokládejte hořící nebo doutnající vykuřovadlo na povrchy, které jsou hořlavé nebo mohou reagovat vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. 

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1070
390 Kč
Kategorie: Vykuřovadla
Položka byla vyprodána…
  • výška svazku asi 22 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: