Santalové dřevo - vykuřovací ajurvédské provázky

očista - životní síla - rituál

Teplá nasládlo kořeněná vůně pro každodenní použití. 

Tato velmi tradiční vůně se používá každodenně během menších rituálů. Obsahuje červené a bílé santalové dřevo s příměsí pryskyřice, muškatového oříšku, skořice a hřebíčku. 

Santálové dřevo je považováno za symbol životní síly, věří se, že jeho vůně zahání zlé duchy, dokáže očistit člověka od všech hříchů.

Vytváří atmosféru klidu a pohody, vyrovnanosti, vede nás k vnitřnímu vhledu do sebe sama. Silně odstraňuje stres a nervozitu, zpomaluje, ale neuspává.

Na fyzické úrovni mírní bolesti hlavy, léčí dýchací cesty a velmi účinně ničí choroboplodné zárodky

Provázky fungují stejně jako vonné tyčinky či jiná vykuřovadla, jsou vyráběny zásadně ručně v Nepálu podle postupu starého 2000 let.

Lokta je tradiční ručně vyráběný papír. Je vyroben z vláknité vnitřní kůry vavřínů. Lokta se vyrábí pouze v údolí Káthmándú a Janakpur v Nepálu. 

Balíček obsahuje cca 45-50 provázků.

POUŽITÍ: Jeden nebo více knotů zapalte, nechte aby se oheň rozhořel a ihned sfoukněte.
Můžete provázek položit na misku nebo zavěsit na speciální stojánek.

UPOZORNĚNÍ: Nenechávejte hořící vykuřovadlo bez dozoru. Nepokládejte na povrchy, které jsou hořlavé nebo se mohou poškodit vlivem tepla. Umístěte z dosahu dětí. Ujistěte se, že vykuřovadlo je plně zhasnuté, než ho vyhodíte nebo uklidíte.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1078
330 Kč
Santalové dřevo - vykuřovací ajurvédské provázky
  • balíček obsahuje cca 45-50 provázků

     

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení